poniedziałek, 23.09.2019

Spektakle

Antoine de Saint-Exupery

Scena MarginesMAŁY KSIĄŻĘ - Dawno, dawno temu... na Marginesie

Premiera: 0.00.0

Reżyseria: Maciej Mydlak
Tłumaczenie:
Występują:


„Mały książę” jest opowieścią nieprzeciętną , kopalnią filozoficznych sentencji dotyczących przyjaźni, odpowiedzialności czy wrażliwości, traktatem na temat dorastania i utraty dziecięcej naiwności, a może właśnie mądrości…

Exupery w swej filozoficznej baśni ukazał niewinną dziecięcą wrażliwość, czystość uczuć i dar rozumienia rzeczy trudnych, paradoksalnie jednak niezrozumiałych dla ludzi dorosłych. Może dlatego tak rzadko „Mały książę” gości na deskach teatralnych? Może okazuje się dziełem zbyt trudnym dla DOROSŁEGO teatru? Zapraszamy na Scenę Margines - przekonacie się, czy naszym realizatorom i aktorom udało się być znów przez chwilę dziećmi. Zabierzcie ze sobą dzieci by zobaczyć, jak wiele kiedyś rozumieliście! Jak pisał autor w dedykacji do swego dzieła – „Przecież wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi” (ale niewielu z nich pamięta o tym).

12 lutego (niedziela), godz. 15.00, Scena Margines.
Bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie Teatru na tydzień przed spektaklem.


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 oraz Budżetu Państwa.